Отоларинголог або всім звична абревіатура ЛОР - це лікар, який займається лікуванням та профілактикою захворювань вуха, горла, носа.

Найпоширенішими причинами для відвідування отоларинголога є:

закладеність носа; виділення з носа; біль у гайморових та лобних пазухах; шум, біль та закладеність у вухах; біль, пирхота у горлі, дискомфорт при ковтанні; втрата голосу.

У багатопрофільній поліклініці "Центр сімейної медицини" у Кам’янці-Подільському діагностику та лікування проводять висококваліфіковані спеціалісти із застосуванням новітнього обладнання та сучасних методик лікування на основі міжнародних протоколів.

Прийом ЛОРа у Кам’янці-Подільському - відповідає всім сучасним вимогам та стандартам.

Прийом отоларинголога в Центрі сімейної медицини

ЛОР-кабінет ЦСМ обладнаний відеоендоскопічною системою європейського виробництва, яка візуалізує усі анатомічні структури за допомогою камери. Наші фахівці працюють із новітнім обладнанням, яке дозволяє діагностувати захворювання на ранніх етапах та контролювати зміни хронічних патологій.

Одним із ключових напрямків роботи колективу Центромед - є діалог з пацієнтом, щоб кожна медична маніпуляція була зрозуміла та обґрунтована. Робота Центру базується на довірі та взаємоповазі.

ЛОР-маніпуляції в ЦСМ

Лікарі Центру сімейної медицини у Кам’янці-Подільському проводять широкий спектр ЛОР-маніпуляцій:

  • ендоогляд носу та носоглотки у дорослих та дітей;
  • видалення атероми;
  • видалення кіски гортані;
  • припікання слизової носа;
  • біопсія носоглотки ендоскопічно;
  • отоскопія;
  • промивання та продування вуха;
  • риноскопія;
  • ультразвукова дезінтеграція носових раковин та ін.

Лікарі ЛОР-кабінету Центру сімейної медицини

У ЦСМ Кам’янець-Подільський працюють спеціалісти із середнім досвідом роботи 8 років. Лікарі закладу постійно розвиваються, навчаються, підвищують кваліфікацію, адже медична галузь настільки стрімко розвивається, що потрібно завжди бути на шляху сучасних відкриттів.

У Центрі сімейної медицини прийом проводять такі отоларингологи:

Цимбалюк Олег Миколайович

Закінчив Буковинський державний медичний університет у 2008 році. Продовжив навчання на факультеті післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету за спеціальністю "Лікувальна справа" у 2009 році.

Атестувався при Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю "Отоларингологія" у 2011 році.

Спеціалізація за фахом "Дитяча отоларингологія" у 2012 році при Буковинському державному медичному університеті. Періодично підвищує кваліфікацію в Україні та Німеччині.

Гожа Надія Петрівна

Закінчила Івано-Франківський національний медичний університет у 2010 році.

Інтернатура 2011-2012 рр. при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова.

Спеціалізація "Дитяча оториноларингологія" при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика у 2016 р.

Постійно підвищує кваліфікацію на циклах тематичного вдосконалення, відвідує науково-практичні конференції, виставки та зїзди.

Записатись на прийом до спеціалістів ЦСМ можна за номерами телефонів: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com.