Батьківство – це навчання, яке триває упродовж усього життя. Стаючи батьками питання здоров’я дитини стає ледь не першочерговим в процесі зростання. Тому дуже важливо обрати педіатра завчасно, щоб в момент, коли це необхідно, мати з ким порадитись, проконсультуватись.

Виявити недугу у дітей вчасно – це запорука успішного лікування і можливість обійтись без агресивної терапії. В педіатрії ймовірність виникнення ускладнень від звичайної застуди вища, ніж у дорослого населення.

Педіатри ЦСМ проводять огляд дітей із різними гострими та хронічними захворюваннями, застосовують сучасні методи профілактики, діагностики, лікування різних захворювань у дітей та підлітків, здійснюють нагляд за хворими дітьми під час лікування, використовують принципи раціонального (збалансованого) вигодовування і харчування дітей та ін.

Педіатр – це лікар, який спостерігає дітей віком від 0 до 18 років, тому дуже важливо, щоб дитину вів один спеціаліст, який може повністю співставити картину, того чи іншого захворювання, скерувати лікування та поглянути на ситуацію за межами конкретних симптомів. Педіатри "Центру сімейної медицини" спеціалізуються на діагностиці та лікуванні респіраторних інфекцій, алергій, хвороб нервової системи, серцево-судинної, травної, сечостатевої та інших систем.

Підбір кадрів у "Центрі сімейної медицини" відбувається на основі репутації, знань, професійності лікаря, враховуються відгуки та затребуваність серед населення.

Якщо ви обрали педіатра ЦСМ, то отримуєте не тільки кваліфікованого спеціаліста, а й зручність в обстеженні дитини. Адже Центромед – це багатопрофільна поліклініка із клініко-діагностичною лабораторією. На місці вас може оглянути вузькопрофільний спеціалісті та вже спільно із педіатром скерувати лікування та профілактику.

Приватна поліклінка "Центр сімейної медицини" пропонує для вибору трьох педіатрів, які проводять прийом за попереднім записом.

Григоренко Оксана Анатоліївна

Закінчила Вінницький національний медичний інститут ім. М.І. Пирогова в 1991 році за спеціальністю "Педіатрія". 1991-1992 рр. - інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова. 2005 р. проходила навчання в "Міжнародному Альянсі гірудотерапевтів" м. Москва. Спеціалізація "Народна нетрадиційна медицина" при Київському університеті народної нетрадиційної медицини 2013 р. Пройшла навчання остеопатіїї в міжнародному інституті Барраля (США-Франція) 2015-2018 рр. Щорічно відвідує конференції з фітотерапії Наталії Зубицької ("Зелена Планета Земної"). Спеціалізація "Організація та управління охорони здоров'я". Атестувалась на вищу кваліфікаційну категорію.

Тартачник Юлія В'ячеславівна

Лікар алерголог - першої категорії, педіатр - вищої категорії. Закінчила Вінницький медичний університет в 1997 році за спеціальністю "Педіатрія". 1997-1998 рр. - інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" на базі ВНМУ ім. М.І. Пирогова. 2006 р. - спеціалізація "Дитяча алергологія" в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Курси підвищення кваліфікації, участь в міжнародних наукових конференціях.

Фролова Ірина Василівна

Лікар-педіатр; лікар-гомеопат другої категорії. Закінчила Буковинську державну медичну академію в 1999 році за спеціальністю "Лікувальна справа". У 1999-2000 роках - інтернатура за спеціальністю "Педіатрія" на базі Буковинської медичної академії. У 2007 році - курси спеціалізації "Гомеопатія" в Гомеопатичному центрі ім. Д. Попова м. Київ. Працює лікарем-педіатром у "Центрі сімейної медицини". Ірина Василівна регулярно відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичного вдосконалення та бере участь в міжнародних наукових конференціях.

Записатись на прийом до спеціалістів ЦСМ можна за номерами телефонів: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com