У багатопрофільному медичному закладі "Центр сімейної медицини" на високому рівні представлена робота стоматологічного напряму.

Стоматологічний кабінет ЦСМ пропонує повний комплекс стоматологічних послуг та все найкраще, що на сьогодні є в стоматології – передові методики, діагностичний комплекс, найсучасніше обладнання, а найголовніше, фахівця, який пройшов стажування у спеціалістів світового рівня.

Олег Григоренко – провідний лікар-стоматолог Центру сімейної медицини. Олег Костянтинович практикуючий лікар другої категорії, стаж роботи понад 10 років, закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Також, навчався у Туреччині (Стамбул) у Галіп Гюреля президента та засновника Турецької академїї естетичної стоматології; навчався на практичному курсі від гуру мікроскопної стоматології, доктора Domenico Massironi в навчальному центрі MEG в (Меленьяно, Мілан, Італія).

Провідним направленням стоматологічного відділу Центру сімейної медицини - є естетична стоматологія та супровідні напрямки роботи: лікування, протезування, імплантація зубів, хірургічні маніпуляції (під мікроскопом).

Кожен лікар у стоматології обирає певне направлення і в ньому розвивається. Відповідно, й до нього йде цей потік пацієнтів. Я вибрав направлення естетичної стоматології, в основному у мене більшість пацієнтів приходить з проблемами естетичної ділянки. Всі хочуть красиві, рівні, білі зубки, - зазначає Олег Григоренко.

Естетична стоматологія на сьогодні – це ціле мистецтво, поєднання сучасних реставраційних матеріалів, професіоналізму лікаря та техніки, що дозволяє досягти неймовірного результату.

Клініка ЦСМ постійно йде в ногу з часом та оновлює обладнання, адже завдяки цьому можна досягати ще кращих результатів, бути на рівні з світовою стоматологією, а найголовніше, навіть у невеличкому місті надавати висококваліфіковані послуги. Зупинимось детальніше на обладнанні стоматологічного кабінету:

Комп’ютерна анестезія STA – дозволяє зробити анестезію абсолютно безболісною, працює за принципом вакууму та тиску. Прокол ясен зовсім безболісний, анестетик вводиться під тиском з певною компресією, що неможливо при ін’єкційній маніпуляції.

Інжектор-пістолет для пломбування каналів гарячою гутаперчею. Такий метод дозволяє якісно запломбувати навіть викривленні канали, або канали із розгалуженнями.

Стоматологічний мікроскоп дозволяє канал розміром 0,3-0,4 мм бачити у збільшеному вигляді, що полегшує процедуру лікування та пломбування. При потребі мікроскоп дозволяє дістати дрібні частинки, наприклад, зламаного інструменту.

Сучасна лампа для відбілювання зубів.

Лампа для відбілювання. За і проти. Відбілювання – це спеціальний гель на основі перекису водню, який наноситься на зуби. Лампа активує гель і він працює з кольором емалі. Є пацієнти, які після процедури зазначають, що з’явилась чутливість. У наших пацієнтів, останні 2 роки, взагалі немає чутливості, ми вийшли на певний рівень, досконало знаємо, скільки потрібно гелю, скільки часу, щоб в результаті не виникало дискомфорту, - пояснює лікар-стоматолог.

Також варто відзначити, сканер, який максимально пришвидшує виготовлення керамічних накладок, робить процедуру зняття відбитків комфортнішою для пацієнтів. Сканер дозволяє після зіскановування відразу надіслати файл у лабораторію, яка за допомогою 3D принтера виготовляє накладки та вже наступного дня замовлення вирушає у клініку.

Я роблю на максимум! У нас найновіше обладнання, стараємось постійно йти в ногу із часом. У нас не дешево, але це пов’язано із якісними матеріалами преміум класу. Це мій фетиш, я люблю працювати з найкращим. І продавати своїм клієнтам саме такий продукт, - на завершення додає Олег Костянтинович.

Записатись на прийом до стоматолога ЦСМ можна за номерами телефонів: +380(96)796-36-85, +380(98)812-63-48, +380(97)782-45-70.

Більше інформації про багатопрофільну поліклініку на офіційному сайті: www.centrmed.com