"Центр сімейної медицини" - один із провідних медичних закладів не тільки Кам'янця-Подільського, а й області.

Кам'янчанам давно відомо: хочеш отримати професійну консультацію лікаря, бути впевненим у результатах лабораторних досліджень, пройти ефективне лікування - звертайся у Центрмед.

Історія клініки розпочалася у 1999 році, і з тих пір послуги ЦСМ розширилися до багатопрофільних напрямків. Тут вас зустріне команда професіоналів, які уважно поставляться до кожного пацієнта. У закладі приймають лікарі як найбільш затребуваних спеціальностей - терапевт, педіатр, кардіолог, гінеколог, отоларинголог, ендокринолог, стоматолог, так і специфічних напрямків, наприклад, таких як фітотерапевт, гірудотерапевт, масажист.

Особливе місце в Центрмед займає лабораторія. Так як клініка намагається йти в ногу з часом, регулярно оновлюючи обладнання, то це завжди гарантовано точна інформація про здоров'я пацієнта, об'єктивна діагностика, яка дозволяє лікарю підібрати максимально відповідне лікування в кожному окремому випадку. А на сьогоднішній день в умовах пандемії - це завжди можливість бути на сторожі свого здоров'я, вчасно відреагувати на відхилення, що з'явилися.

Вас турбує здоров'я суглобів? У Центрі сімейної медицини успішно працює ударно-хвильова терапія, спрямована на лікування різних ортопедичних порушень. Унікальні властивості методу УХТ по регенерації нових тканин, судин (капілярів), інтенсивне посилення обмінних процесів в зоні впливу можуть значно прискорити процес формування рубцевої тканини і скорочують час лікування.

Хочеться окремо відзначити стоматологічний кабінет ЦСМ. Це завжди сучасний підхід до лікування, повний спектр допомоги вашим зубам на основі передових технологій. Тисячі вдячних пацієнтів відзначають Кам'янець-Подільський Центр сімейної медицини після відвідування гірудотерапевта. З самого свого старту клініка пропонує цей нетрадиційний, але відомий століттями метод лікування. Переваги гірудотерапії в широкому впливі на організм. Будь то шкірні захворювання, або кардіологічні, неврологічні та таке пікантне, як геморой - вам на допомогу гірудотерапія зі своїми п'явками. І самопочуття поправить, і омолодить одночасно!

Кам’янець-Подільский, вул. Драгоманова, 14а. Телефони: +38(096)796-36-85, +38(098)812–63–48, +38(097)782-45-70.